Transport zmarłych

Obsługujemy przewozy zmarłych na terenie całej Europy. Najczęściej realizujemy przewozy zmarłych z Anglii, Niemiec, Francji, Włoch, co jest bezpośrednio związane z ilością Polaków tam mieszkających. Ponadto jeździmy do Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii. Realizowaliśmy transport osób zmarłych z USA i Kanady. Jesteśmy w stanie sprowadzić ciało osoby zmarłej lub prochy z każdego stabilnego politycznie kraju, w którym Polska ma swoje placówki dyplomatyczne.

Zajmujemy się przewozem zmarłych na terenie całego kraju i Europy oraz kompleksową organizacją pogrzebów.

Dysponujemy samochodami dostosowanymi do przewozu zmarłych z zachowaniem międzynarodowych norm sanitarnych. Posiadamy trumny  z wymaganym wkładem metalowym przystosowane do transportu zmarłych z zagranicy. Odbieramy trumny i urny z lotnisk. Przewozimy  prochy i zmarłych z zagranicy do Polski oraz z Polski za granicę. Załatwiamy wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem zwłok z zagranicy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rodzinnym tradycjom świadczone przez nas usługi pogrzebowe zachowują zawsze ten sam wysoki poziom. Stale podnosimy standardy naszych usług i gwarantujemy profesjonalizm. Niezależnie od czasu i miejsca dokładamy najwyższych starań. aby przewóz ciała odbył się z należytym szacunkiem i godnością.

Samochody wyposażone w chłodnie

Tak profesjonalnie przygotowane auto, gwarantuje transport ciała osoby zmarłej w godny i bezpieczny sposób. Dzięki temu, że posiadamy nowe i ekonomiczne auta, możemy zaoferować usługi w naprawdę rozsądnej cenie. 

Jako pierwsza firma w regionie posiadamy samochody wyposażone w chłodnie do przewozu zmarłych. 

Realizujemy transport zmarłych z Anglii, Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Liechtenstein, Litwy, Luksemburgu, Łotwy, Macedonii, Malty, Mołdawii, Monako, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, San Marino, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Watykanu, Węgier, Włoch oraz innych krajów.

Świadczymy usługi takie jak:

 • międzynarodowy transport zwłok
 • transport ciała zmarłego na terenie całej Europy i poza nią
 • przewóz ciała zmarłego z Polski do dowolnego kraju
 • przewóz urny z prochami zmarłego
 • odbiór trumien i urn z lotniska
 • załatwianie formalności konsularnych związanych ze sprowadzeniem ciała zmarłego z zagranicy
  porady prawne związane z transportem zwłok z zagranicy
 • wycena kosztów przewozu osoby zmarłej
 • kompleksowe usługi pogrzebowe
 • sprzedaż trumien i akcesoriów pogrzebowych

Ile kosztuje transport zmarłego z zagranicy?

Na cenę przewozu składa się głównie lokalizacja ciała, a co za tym idzie odległość, z której musimy sprowadzić osobę zmarłą. Poszczególne kraje mają również różne opłaty administracyjne związane z transportem zmarłego. Z tego powodu koszt przewozu zmarłej osoby może być wyceniony po kontakcie z naszym zakładem pogrzebowym i podaniu niezbędnych informacji, o które zapyta przedstawiciel naszej firmy, wtedy jesteśmy wstanie podać ostateczne koszta przewozu.

Transport na terenie Polski

Świadczymy usługi z zakresu transportu zmarłych na terenie kraju. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami dostosowanymi do przewozu zmarłych z zachowaniem krajowych i międzynarodowych norm sanitarnych. Na terenie kraju, w odległości do 60 km, do przewozu osoby zmarłej używamy specjalnych noszy. W odległościach przekraczających wspomniane 60 km stosowana jest kapsuła transportowa spełniająca wymogi sanepidu oraz normy unijne. Na życzenie rodziny stosowane też są trumny z wymaganym wkładem metalowym, tak jak w przypadku transportu zmarłych z zagranicy.