Szanowni Państwo,

chcielibyśmy Państwa poinformować, iż świadczymy usługi pogrzebowe w momencie, gdy osoba zmarła była zakażona COVID-19.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasi pracownicy zostali przeszkoleni oraz dysponują niezbędnym sprzętem, jak również środkami, które pozwalają nam w sposób bezpieczny przetransportować osobę zmarłą do chłodni.

W naszej Sali Pożegnań mają Państwo możliwość pożegnania się z osobą zmarłą, zgodnie z zaleceniami sanepidu oraz w sposób bezpieczny dla Państwa, jak i dla naszych pracowników.

Po każdym pożegnaniu Sala Pożegnań jest dezynfekowana.

Świadczymy również usługi pogrzebowe dla osób zmarłych na COVID-19, poprzez kremację i pochówek w urnie, jak również poprzez pochówek tradycyjny w trumnie.

_____________________

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się w naszym kraju wirusa SARS-CoV-2 Nasza Firma Grave Mijas podjęła stosowne działania mające zminimalizować skutki pandemii.

Wdrożyliśmy wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów, Partnerów i Pracowników. Stosujemy się również do powszechnych zaleceń służb sanitarnych.

Jako odpowiedzialna firma dbająca zarówno o Pracowników, jak i Klientów, zalecamy:

  • ograniczenie osób organizujących pochówek do maksymalnie 2 osób,
  • nie witanie się w bliskiej odległości, m.in. poprzez uścisk dłoni,
  • w miarę możliwości zachowanie minimum 1,5 m odległości między Państwem, a naszym Pracownikiem,
  • niedotykanie asortymentu znajdującego się w oddziale.

Zależy nam, aby zastosowane środki ostrożności pozostały bez wpływu na wszystkie Państwa sprawy. Jednoczenie dokładamy wszelkich starań, aby wysoki poziom naszych usług został zachowany. Pragniemy Państwa poinformować, że po każdej wizycie, lokal jest dezynfekowany, dla bezpieczeństwa Państwa i naszych Pracowników.

Z wyrazami szacunku

właściciele

Magdalena Mijas

Arkadiusz Mijas