Międzynarodowy Transport Zwłok

Staramy się pomagać w tych ciężkich chwilach przy organizacji transportu zmarłego z zagranicy, zdajemy sobie sprawę jak skomplikowane może być organizowanie tego na własną rękę dlatego chcemy pomóc

Krajowy Transport Zwłok

Od lat transportujemy zmarłych na terenie całej Polski, posiadamy specjalnie przeznaczone do tego pojazdy, które zapewniają godne warunki dla zmarłego.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji transportu zmarłego zadzwoń do nas pod

Co obejmuje transport zwłok?

W ramach transportu zwłok pozyskujemy akt zgonu oraz wszystkie potrzebne zezwolenia na transport zmarłego oraz zapewniamy bezpieczny transport ciała do transportu. 

Czy samemu można przewozić zwłoki?

Nie, nie można samemu przewieźć zwłok. Do przewozu zwłok uprawione są tylko wyspecjalizowane  firmy, które posiadają specjalnie przygotowane do tego pojazdy. Wyjątkiem jest transport urny z prochami, który możemy dokonać sami.

 

Transport zwłok z zagranicy - od czego zależy cena?

Na wycenę transportu może wpływać wiele czynników, więc postaramy się po krótce Państwu wytłumaczyć, jednak jeżeli są jakieś pytania proszę się skonsultować z nami za pośrednictwem telefonu lub specjalnie przeznaczonej do tego strony https://miedzynarodowy-transport-zwlok.pl

Odległość

Cena transportu jest uzależniona przede wszystkim od miejsca, w którym obecnie znajduje się zmarły. Ceny za transport z Niemiec zaczynają się od ...

Dokumenty

Transport z niektórych Państw wymaga dodatkowych formalności, co może wpłynąć na końcową cenę transportu

???

???

Najczęściej zadawane pytania dotyczące transport zmarłego z zagranicy

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, mamy nadzieję że okażą się one pomocne 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu

Pomoc w organizacji transportu zwłok

Nasza firma GRAVE spółka CARCADIA oferuje usługi międzynarodowego transportu zwłok oraz kompleksowe wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności związanych z tym skomplikowanym procesem.

Działamy profesjonalnie i z pełnym szacunkiem dla zmarłych i ich rodzin, zapewniając bezpieczne i terminowe dostarczenie zwłok z powrotem do Polski.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu i profesjonalizmowi jesteśmy gotowi służyć pomocą w każdym etapie organizacji transportu zwłok z zagranicy do Polski, zapewniając naszym klientom spokój i pewność, że wszystkie kwestie są załatwione z należytą starannością i uwagą.